top of page

Najczęstsze pytania

Czy dojeżdżamy do Klienta do domu?

Tak, jesteśmy mobilną myjnią parową, co oznacza, że dojeżdżamy pod wskazane, umówione wcześniej z Klientem miejsce i tam wykonujemy naszą usługę. 

Naszym zadaniem jest ułatwienie Wam skorzystania z naszej oferty i podarowanie Wam czasu, który musielibyście stracić na dojazd do zwykłej myjni i oczekiwanie na wykonanie usługi. Mobilność jest naszą przewagą nad konkurencją.

Usługę możemy wykonać nie tylko u Klienta w domu, ale także pod firmą, na parkingu, czy w jakimkolwiek innym miejscu. Daję nam to możliwość zaproponowania wykonania naszej usługi na przykład w momencie, gdy Ty jesteś na spotkaniu biznesowym. Nie tracisz czasu, a po zakończonym spotkaniu, możesz kontynuować jazdę czystym autem w bardziej komfortowych warunkach. 

Jak długi jest czas wykonywania usługi?

Czas wykonywania usługi jest uzależniony od rodzaju zabrudzenia, wielkości czyszczonej powierzchni czy ilości czyszczonych elementów. Średni czas wykonywanej usługi to około 1 godziny, np.: pakiet standardowy mycia auta czy czyszczenie kanapy (30 min) plus czas schnięcia (15-20 min). 

Czas ten jednak może być krótszy lub dłuższy, najlepiej więc skontaktować się z nami w celu omówienia i ustalenia przewidywanego czasu trwania usługi. 

Z jakim wyprzedzeniem należy zamówić usługę?

Wolne terminy realizacji usług bardzo szybko się zmieniają, dlatego w celu zamówienia usługi najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 607273873, ponieważ jest to najszybsza z form kontaktu z nami i przyspiesza to możliwość umówienia usługi do minimum. 

Czy usługi mobilnej myjni parowej są bezpieczne do użycia w otoczeniu dzieci / alergików ?

Tak, mycie parowe jest całkowicie bezpieczne do użycia w otoczeniu dzieci, alergików, osób starszych, chorych czy wrażliwych.

Mobilna myjnia parowa używa do czyszczenia tylko pary wodnej, nie wykorzystuje detergentów, a do silnych zabrudzeń tylko bezpieczny, całkowicie biodegradowalny środek. 

Myjnia parowa jest wykorzystywana również do dezynfekcji i jest polecana dla miejsc, które muszą zachować wysoki poziom czystości (żłobki, przedszkola, punkty gastronomiczne), dlatego jest to całkowicie bezpieczna usługa. 

Trudne do usunięcia, zaschnięte plamy - jak radzi sobie z nimi myjnia parowa?

Mobilna myjnia parowa radzi sobie z każdą plamą, niezależnie od rodzaju powierzchni, na której się znajduje. Obojętnie czy jest to wykładzina, kanapa, tapicerka w samochodzie czy jakakolwiek inna powierzchnia - nasza myjnia z plamami radzi sobie doskonale.

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii w zakładce Dlaczego warto - Zrealizowane projekty w celu zapoznania się w wykonanymi przez nas usługami. 

Czy myjnia parowa doczyści nigdy nie czyszczoną kostkę brukową / granitową?

Tak, w zakładce zrealizowane projekty na naszej stronie, znajdziecie Państwo przykład efektu, który uzyskaliśmy przy czyszczeniu myjnią parową kostki granitowej.

Myjnie parowe są często wykorzystywane są do czyszczenia przestrzeni przemysłowych, gdzie powstają trudne do usunięcia zabrudzenia, stąd myjnie tego typu radzą sobie doskonale z każdym trudnym do usunięcia zabrudzeniem. 

Please reload

bottom of page